- 20%
ID: #12592

Mbajtes Telefoni Motorri & Biciklte Ridex Mecha 72537

16,80
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ridex Mecha, mbajtëse telefoni për timon.Plotësisht i rregullueshëm për një kënd më të mirë shikimi.Fiksim i lehtë dhe i shpejtë në timon nga 15 deri në 40 mm Ø.E përputhshme me pajisje nga 130 deri në 190 mm lartësi.Inserte të gomuara kundër rrëshqitjes dhe gërvishtjeve.Nuk pengon portën Aux.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON

Grupi

MOTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni