ID: #17808

Arome Wild & Free Aw03

0,99
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Freskues ajri prej letre me aroma të shkëlqyera të frymëzuara nga aroma.Wild & Free është një aromë e ekuilibruar bukur që kap shpirtin e rinisë, kërkimin e lirisë dhe të egër thellë brenda nesh.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni