ID: #15669

Arome Qirinj Black Crystal

3,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky qiri aromatike kristali i zi do të sjellë një atmosferë komode në shtëpi.Black Crystal është një aromë aristokratike dhe e sofistikuar që do t’ju japë një ndjesi të jashtëzakonshme.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

HOME

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni