ID: #15667

Arome Qirinj Apple & Cinnamon Cr01

3,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përzierja e mrekullueshme e mollëve të kuqe të freskëta dhe një prekje kanelle do të mbushë hapësirën tuaj me ndjenja ngrohtësie dhe rehatie të vërtetë.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

HOME

Ju gjithashtu mund të pëlqeni