ID: #16125

Arome Joe Scented Card Odour Neutraliser

2,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Little Joe® Scented Card është një freskues unik ajri me aromë të varur për shtëpinë, zyrën dhe makinën, i cili gradualisht lëshon një aromë të këndshme dhe të qëndrueshme deri në 30 ditë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

LITTLE JOE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni