ID: #15678

Arome Ken Vanilla Black

2,65
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një aromë delikate vanilje e plotësuar me nota të freskëta agrume. Thekset pikante e përfundojnë këtë kombinim të shkëlqyer. Do t’i shtojë një prekje stili dhe ëmbëlsie ditës suaj.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni