ID: #8406

Arome Home Shkopinje Gold Amber 150ml ^

11,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Dizajn i veçantë i kombinuar mirë me aromë unike – gjithmonë në kontakt me tendencat më të fundit.Aroma e amberit është e përbërë nga një freski tonike, e ndërtuar me një përzierje të notave të sipërme të agrumeve, të krahasuar me një akorde të ngrohtë, të butë dhe të fuqishme të qelibarit dhe vaniljes.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME

Nënkategoria

AROMA