ID: #8407

Arome Home Shkopi Peony Blossom

10,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Peony Blossom është një aromë që hapet me notat e gazuara të limonit dhe mandarinës. Zemra zbulon një notë të lehtë bozhure të freskët. Ky parfum është një shprehje e stilit femëror dhe sensual.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME

Ju gjithashtu mund të pëlqeni