ID: #20198

Arome Home Perfume Royal 230ml

17,50
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një parfum ekskluziv shtëpie, i dekoruar me shkopinj me fibra të zeza që mund ta shijoni për të krijuar rehati në hapësirën tuaj.Aromë luksoze mbretërore që varet në ajër rreth jush dhe ju jep një ndjenjë të lartë stili dhe sofistikimi.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME