ID: #16444

Arome Bag Nature Premium Mint

2,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ndjeni frymën e natyrës sa herë që hapni garderobën tuaj me bustinat tona natyrale – barishte të thata të paketuara në qese pambuku, të pasuruara me vaj esencial nenexhik.Aromë e fortë që inkurajon dhe freskon. Punon mirë për stresin.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO