ID: #15664

Arome Gold Star Lekure Alc01

15,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një çantë lëkure elegante e mbushur me gurë shtuf aromatike.Emocionuese dhe e gjallë, Gold Star është aroma orientale, e drurëve dhe e agrumeve do të sjellë stil dhe luks të vërtetë kudo që të jeni.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Funksioni

AROME GOLD STAR

Nënkategoria

AROMA

Misc

N/A

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni