ID: #5539

Drite Rimbushese Alumini 72075

8,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pishtar xhepi LED, alumini i rikarikueshëm, 12V.Me teknologji Led.Rikarikohet nga priza e çakmakut.

I përshtatshëm për përdorim në shtëpi, makinë dhe në ajër të hapur.

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

HALOGEN

Ju gjithashtu mund të pëlqeni