ID: #9657

Aditiv Trajtues Benzine 200ml Stp® 51200en En54f

8,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

STP® Petrol Treatment është krijuar për të ndihmuar në reduktimin e konsumit të karburantit dhe emetimeve duke e mbajtur sistemin e marrjes së karburantit të pastër nga depozitat e dëmshme.

Informacion shtesë

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Brendi

STP

Ju gjithashtu mund të pëlqeni