ID: #9667

Aditiv Perforcues Benzine 200ml Stp® 56200en En70e ^

9,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

STP® Power Booster është projektuar për të rritur shkallën e oktanit në benzinë dhe për të pastruar dhomën e djegies për të lejuar automjetet të performojnë në nivelin e tyre optimal. I projektuar për motorët me benzinë, ky përforcues i fuqisë është i përshtatshëm për automjetet e pajisura me konvertues katalitikë, super karikues dhe turbo, por nuk duhet të përdoret në motorë me dy goditje.

Informacion shtesë

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Brendi

STP

Ju gjithashtu mund të pëlqeni