ID: #9654

Aditiv Pastrues Nafte Injektori 200ml Stp® 59200en En59f

9,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

E re dhe e përmirësuar, me një formulim më të fortë dhe më të shpejtë.STP Diesel Injector Cleaner është i formuluar posaçërisht për të hequr depozitat që pengojnë energjinë nga sistemet e injektimit të naftës. Një trajtim ndihmon zhbllokimin e injektorëve për të rikthyer modelet e sakta të spërkatjes së injektorëve dhe fuqinë e humbur, duke tretur shpejt depozitat për të përmirësuar performancën e motorit. Dallimi, në shumicën e rasteve, do të vërehet brenda 50 miljeve.Përfitimet e përdorimit të pastruesit të injektorëve STP Diesel.STP Diesel injector Cleaner i përdorur rregullisht ndihmon:Zbutni boshetën e ashpër.Pastroni dhe rregulloni të gjithë sistemin e shpërndarjes së karburantit.Përmirësoni ekonominë e karburantit.Rivendos fuqinë dhe nxitimin.Reduktoni emetimet e shkarkimit.STP Pastrues i injektorëve me naftë:.Pastron injektorët e bllokuar në vetëm një rezervuar.Është i sigurt për t’u përdorur me aditivë të tjerë STP.E zhvilluar posaçërisht për motorët me naftë.Është i sigurt për t’u përdorur në automjetet turbo/super të ngarkuara dhe ato të pajisura me konvertues katalitikë.Nuk do të dëmtojë sensorët e oksigjenit.

Informacion shtesë

Brendi

STP

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni