ID: #14311

Adapter Iphone To Type-c Audio & Charging Yau-12 ^

9,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

YAU12 Përshtatës audio 2 në 1 konvertohet për Lightning në muzikë Lightning dhe Përshtatës Splitter Karikimi.

Mbështet telefonin celular/Tablet/MP4/MP3 te pajisjet audio.

Informacion shtesë

Brendi

YESIDO

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni