ID: #9666

Ngjites Radiatori 300ml Stp® 96300en

9,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

STP® Radiator Sealer është projektuar për të riparuar rrjedhjet e radiatorit shpejt dhe në mënyrë efektive, duke formuar një vulë të përhershme. Ai përmban frenues korrozioni për të ndihmuar në parandalimin e formimit të ndryshkut dhe depozitave. Ky izolues i rrjedhjeve të radiatorit të makinës lubrifikon gjithashtu pompën e ujit.

Informacion shtesë

Brendi

STP

Nënkategoria

SERVIS

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni